Расписание авиарейсов

Расписание авиарейсов

Прибытие
თარიღი სავარაუდო რეალური Авиакомпания რეისის ნომერი ჩამოფრენა შენიშვნა საბარგო ლენტი
24.06.2018 11:45 AM 11:40 AM AEROFLOT RUSSIAN AIRLINES SU 1890 MOSCOW-SVO LANDED 01
24.06.2018 12:30 PM 3:00 PM YANAIR YE 1211 KIEV 2:30 HRS DELAYED
24.06.2018 1:15 PM 1:45 PM URAL AIRLINES U6 2465 MOSCOW-ZIA 30 MIN DELAYED
24.06.2018 1:15 PM 1:05 PM KISH AIR Y9 6079 TEHRAN ON TIME
24.06.2018 1:30 PM 1:35 PM Myway Airlines MJ 1778 ANTALYA 5 MIN DELAYED
24.06.2018 2:05 PM 2:45 PM GEORGIAN AIRWAYS A9 929 MOSCOW-VKO 40 MIN DELAYED
24.06.2018 2:05 PM 2:05 PM POBEDA AIRLINES DP 853 ROSTOV
24.06.2018 2:30 PM 2:30 PM EMIRATES EK 2200 DUBAI ON TIME
24.06.2018 2:30 PM 2:30 PM FLY DUBAI FZ 711 DUBAI ON TIME
24.06.2018 3:45 PM 3:45 PM UKRAINE INTERNATIONAL AIRLINE PS 515 KIEV
24.06.2018 4:15 PM 4:15 PM GEORGIAN AIRWAYS A9 682 VIENNA
24.06.2018 4:20 PM 4:20 PM AIR ARABIA G9 293 SHARJAH
24.06.2018 4:25 PM 4:25 PM TURKISH AIRLINES TK 382 IST-ATATURK
24.06.2018 4:30 PM 4:30 PM GEORGIAN AIRWAYS A9 758 KIEV
24.06.2018 5:30 PM 5:30 PM GEORGIAN AIRWAYS A9 708 BRUSSELS
24.06.2018 5:40 PM 5:40 PM S7 AIRLINES S7 955 MOSCOW-DME
24.06.2018 6:00 PM 6:00 PM URAL AIRLINES U6 2657 KRASNODAR
24.06.2018 6:20 PM 6:20 PM JAZEERA AİRWAYS J9 802 KUWAIT
24.06.2018 6:45 PM 6:45 PM QESHM AIR QB 2273 TEHRAN
24.06.2018 6:45 PM 6:45 PM FLYNAS XY 615 JEDDAH
24.06.2018 7:30 PM 7:30 PM ZAGROS AIRLINES ZO 3059 TEHRAN
24.06.2018 8:15 PM 8:15 PM QATAR AIRWAYS QR 357 DOHA
24.06.2018 8:30 PM 8:30 PM ATA AIRLINES I3 6607 TEHRAN
24.06.2018 8:30 PM 8:30 PM NETJETS TRANSPORTES A'EREOS S.A NJE 740 E ATHENS
24.06.2018 8:40 PM 8:40 PM GEORGIAN AIRWAYS A9 925 MOSCOW-VKO
24.06.2018 9:30 PM 9:30 PM GEORGIAN AIRWAYS A9 696 TEL AVIV
24.06.2018 9:40 PM 9:40 PM AIR ASTANA KC 139 ALMATY 02
24.06.2018 10:35 PM 10:35 PM FLY DUBAI FZ 8505 DUBAI
24.06.2018 10:45 PM 10:45 PM TURKISH AIRLINES TK 380 IST-S.GOKCEN
24.06.2018 11:05 PM 11:05 PM ISRAIR AIRLINES 6H 891 TEL AVIV
24.06.2018 11:10 PM 11:10 PM SCAT AIR COMPANY DV 841 AKTAU
24.06.2018 11:10 PM 11:10 PM AZERBAIJAN AIRLINES J2 9225 BAKU
25.06.2018 12:50 AM 12:50 AM GEORGIAN AIRWAYS A9 786 ST PETERSBURG
25.06.2018 12:55 AM 12:55 AM EL-AL ISRAEL AIRLINES LY 5109 TEL AVIV
25.06.2018 12:55 AM 12:55 AM UKRAINE INTERNATIONAL AIRLINE PS 517 KIEV
25.06.2018 1:55 AM 1:55 AM AIR ARABIA G9 295 SHARJAH
25.06.2018 2:00 AM 2:00 AM AEROFLOT RUSSIAN AIRLINES SU 1892 MOSCOW-SVO
25.06.2018 2:40 AM 2:40 AM GEORGIAN AIRWAYS A9 927 MOSCOW-VKO
25.06.2018 2:45 AM 2:45 AM BELAVIA B2 735 MINSK
25.06.2018 3:05 AM 3:05 AM TURKISH AIRLINES TK 386 IST-ATATURK
25.06.2018 3:25 AM 3:25 AM AIR BALTIC BT 724 RIGA
25.06.2018 3:35 AM 3:35 AM PEGASUS AIRLINES PC 324 IST-S.GOKCEN
25.06.2018 3:55 AM 3:55 AM LOT - POLSKIE LINIE LOTNICZE (POLISH AIRLINES) LO 723 WARSAW
25.06.2018 4:05 AM 4:05 AM LUFTHANSA LH 2556 MUNICH
25.06.2018 4:15 AM 4:15 AM AEGEAN AIRLINES A3 896 ATHENS
25.06.2018 4:20 AM 4:20 AM GEORGIAN AIRWAYS A9 700 . TEL AVIV
25.06.2018 4:30 AM 4:30 AM TURKISH AIRLINES TK 376 IST-ATATURK
25.06.2018 4:50 AM 4:50 AM EMIRATES EK 2202 DUBAI
25.06.2018 4:50 AM 4:50 AM FLY DUBAI FZ 713 DUBAI
25.06.2018 5:20 AM 5:20 AM GULF AIR GF 031 BAHRAIN
25.06.2018 5:30 AM 5:30 AM GEORGIAN AIRWAYS A9 738 BARCELONA
25.06.2018 7:40 AM 7:40 AM GEORGIAN AIRWAYS A9 790 KAZAN
25.06.2018 9:00 AM 9:00 AM FLY DUBAI FZ 8503 DUBAI
25.06.2018 9:30 AM 9:30 AM ICEBIRD AIRLINES-ISLANDFLUG HH 7233 TEHRAN CANCELLED
25.06.2018 9:45 AM 9:45 AM TURKISH AIRLINES TK 378 IST-ATATURK
25.06.2018 10:40 AM 10:40 AM AZERBAIJAN AIRLINES J2 9223 BAKU
25.06.2018 11:30 AM 11:30 AM QATAR AIRWAYS QR 355 DOHA
25.06.2018 11:45 AM 11:45 AM AEROFLOT RUSSIAN AIRLINES SU 1890 MOSCOW-SVO
25.06.2018 12:00 PM 12:00 PM Myway Airlines MJ 112 TEHRAN CANCELLED
25.06.2018 12:10 PM 12:10 PM POBEDA AIRLINES DP 871 ST PETERSBURG


Дата обновления :24.06.2018 11:37
Вылеты
თარიღი სავარაუდო რეალური Авиакомпания რეისის ნომერი მიმართულება შენიშვნა გასასვლელი
24.06.2018 12:30 PM 12:30 PM AIR ASTANA KC 120 ASTANA COUNTER OPEN
24.06.2018 12:40 PM 12:40 PM QATAR AIRWAYS QR 356 DOHA GO TO GATE 102
24.06.2018 12:45 PM 12:45 PM FLYNAS XY 304 RIYADH GO TO GATE 100A
24.06.2018 1:05 PM 1:05 PM AEROFLOT RUSSIAN AIRLINES SU 1891 MOSCOW-SVO GO TO GATE 103
24.06.2018 1:30 PM 1:30 PM YANAIR YE 1212 KIEV COUNTER OPEN
24.06.2018 2:05 PM 2:05 PM URAL AIRLINES U6 2466 MOSCOW-ZIA COUNTER OPEN
24.06.2018 2:15 PM 2:15 PM KISH AIR Y9 6078 TEHRAN COUNTER OPEN
24.06.2018 2:45 PM 2:45 PM POBEDA AIRLINES DP 854 ROSTOV
24.06.2018 3:10 PM 3:10 PM GEORGIAN AIRWAYS A9 926 MOSCOW-VKO
24.06.2018 3:30 PM 3:30 PM EMIRATES EK 2201 DUBAI
24.06.2018 3:30 PM 3:30 PM FLY DUBAI FZ 712 DUBAI
24.06.2018 4:35 PM 4:35 PM UKRAINE INTERNATIONAL AIRLINE PS 516 KIEV
24.06.2018 5:10 PM 5:10 PM AIR ARABIA G9 294 SHARJAH
24.06.2018 5:20 PM 5:20 PM TURKISH AIRLINES TK 383 IST-ATATURK
24.06.2018 5:30 PM 5:30 PM GEORGIAN AIRWAYS A9 785 ST PETERSBURG
24.06.2018 6:40 PM 6:40 PM S7 AIRLINES S7 956 MOSCOW-DME
24.06.2018 6:55 PM 6:55 PM URAL AIRLINES U6 2658 KRASNODAR
24.06.2018 7:05 PM 7:05 PM GEORGIAN AIRWAYS A9 737 BARCELONA
24.06.2018 7:10 PM 7:10 PM JAZEERA AİRWAYS J9 803 KUWAIT
24.06.2018 7:35 PM 7:35 PM FLYNAS XY 616 JEDDAH
24.06.2018 8:00 PM 8:00 PM QESHM AIR QB 2272 TEHRAN
24.06.2018 8:30 PM 8:30 PM ZAGROS AIRLINES ZO 3058 TEHRAN
24.06.2018 9:00 PM 9:00 PM GEORGIAN AIRWAYS A9 928 MOSCOW-VKO
24.06.2018 9:25 PM 9:25 PM QATAR AIRWAYS QR 358 DOHA
24.06.2018 9:30 PM 9:30 PM ATA AIRLINES I3 6608 TEHRAN
24.06.2018 10:00 PM 10:00 PM GEORGIAN AIRWAYS A9 699 TEL AVIV
24.06.2018 10:40 PM 10:40 PM AIR ASTANA KC 140 ALMATY
24.06.2018 11:35 PM 11:35 PM FLY DUBAI FZ 8506 DUBAI
25.06.2018 12:10 AM 12:10 AM SCAT AIR COMPANY DV 842 AKTAU
25.06.2018 12:30 AM 12:30 AM ISRAIR AIRLINES 6H 892 TEL AVIV
25.06.2018 1:20 AM 1:20 AM AZERBAIJAN AIRLINES J2 9226 BAKU
25.06.2018 1:30 AM 1:30 AM GEORGIAN AIRWAYS A9 789 KAZAN
25.06.2018 1:55 AM 1:55 AM EL-AL ISRAEL AIRLINES LY 5110 TEL AVIV
25.06.2018 2:45 AM 2:45 AM AIR ARABIA G9 296 SHARJAH
25.06.2018 3:15 AM 3:15 AM AEROFLOT RUSSIAN AIRLINES SU 1893 MOSCOW-SVO
25.06.2018 3:45 AM 3:45 AM BELAVIA B2 736 MINSK
25.06.2018 4:10 AM 4:10 AM AIR BALTIC BT 725 RIGA
25.06.2018 4:15 AM 4:15 AM TURKISH AIRLINES TK 387 IST-ATATURK
25.06.2018 4:35 AM 4:35 AM PEGASUS AIRLINES PC 315 IST-S.GOKCEN
25.06.2018 4:50 AM 4:50 AM LOT - POLSKIE LINIE LOTNICZE (POLISH AIRLINES) LO 724 WARSAW
25.06.2018 5:15 AM 5:15 AM AEGEAN AIRLINES A3 897 ATHENS
25.06.2018 5:25 AM 5:25 AM LUFTHANSA LH 2557 MUNICH
25.06.2018 5:25 AM 5:25 AM TURKISH AIRLINES TK 377 IST-ATATURK
25.06.2018 5:30 AM 5:30 AM UKRAINE INTERNATIONAL AIRLINE PS 518 KIEV
25.06.2018 5:50 AM 5:50 AM EMIRATES EK 2203 DUBAI
25.06.2018 5:50 AM 5:50 AM FLY DUBAI FZ 714 DUBAI
25.06.2018 6:05 AM 6:05 AM TURKISH AIRLINES TK 381 IST-S.GOKCEN
25.06.2018 6:20 AM 6:20 AM GULF AIR GF 032 BAHRAIN
25.06.2018 6:30 AM 6:30 AM GEORGIAN AIRWAYS A9 651 AMSTERDAM
25.06.2018 7:00 AM 7:00 AM GEORGIAN AIRWAYS A9 695 TEL AVIV
25.06.2018 7:55 AM 7:55 AM Myway Airlines MJ 111 TEHRAN CANCELLED
25.06.2018 8:30 AM 8:30 AM GEORGIAN AIRWAYS A9 930 MOSCOW-VKO
25.06.2018 10:00 AM 10:00 AM FLY DUBAI FZ 8504 DUBAI
25.06.2018 10:30 AM 10:30 AM GEORGIAN AIRWAYS A9 757 KIEV
25.06.2018 10:30 AM 10:30 AM GEORGIAN AIRWAYS A9 781 BERLIN-SXF
25.06.2018 10:40 AM 10:40 AM TURKISH AIRLINES TK 379 IST-ATATURK
25.06.2018 11:00 AM 11:00 AM ICEBIRD AIRLINES-ISLANDFLUG HH 7234 TEHRAN CANCELLED
25.06.2018 11:50 AM 11:50 AM AZERBAIJAN AIRLINES J2 9224 BAKU
25.06.2018 12:40 PM 12:40 PM QATAR AIRWAYS QR 356 DOHA


Дата обновления :24.06.2018 11:39